ІНШІ ПОСЛУГИУпорядкування

А. Упорядкуваванння документів, що підлягають зберіганню.
Проведення експертизи наукової і практичної цінності управлінської документації з переглядом аркушів документів, що підлягають зберіганню. Складання історичних довідок. Проведення узгодження з керівниками підприємств, відповідальними за архів. Складання переліків (актів, довідок) на відсутні документи.
Систематизація справ після проведення експертизи цінності документів і справ усередині фонду по роках, формування справ з розсипу документів і переформовування справ управлінської документації. Систематизація аркушів у справі, складання заголовок справ управлінської документації, редагування заголовок справ з частковим переглядом справ, складання внутрішнього опису в справах управлінської документації, складання внутрішнього опису документу у справах (особисті справи, історія хвороби, інші аналогічні документи)
Систематизація карток на справи по структурних і предметно-тематичним ознакам. Проставляння архівних шифрів на картках. Оформлення описів. Нумерація аркушів в справах. Перенумерация аркушів в справах. Перевірка нумерації в справах. Росброшюровка неправильно сформованих справ, видалення скріпок.
Оформлення титульних і засвідчувальних аркушів. Вклеювання титульних і засвідчувальних аркушів. Брошурування аркушів в справах на тесьму. Брошурування аркушів в справах на прокол, брошурування актового запису на прокол з вирівнюванням товщини блоку, брошурування актових записів, вставка блоку, вклеювання форзацу. Ремонт аркушів простий, ремонт аркушів складний, реставрація аркушів.
Складання та розпечатування описів, номенклатур справ, актів на ПК. Звіряння після друку описів, номенклатури справ, актів, переліків. Проставляння штемпелів на обкладинках справ. Проставляння архівних шифрів на обкладинках справ.
Картонаж справ. Формування вузлів справ, що не підлягають зберіганню.
Переміщення справ в процесі впорядкування з архівосховищах структурних підрозділів установ в робочу кімнату. Прийом-здача справ установ після завершення робіт по впорядкуванню документів і справ
Б. Складання актів про вилучення для знищення документів і справ
Проведення експертизи наукової і практичної цінності документів, які не підлягають зберіганню, з переглядом аркушів та без перегляду аркушів
Складання акту про вилучення документів, що не підлягають зберіганню
В. Упорядкування нотаріальних документів
Розброшурування невірно зформованих справ, віддалення скріпок. Брошурування аркушів в справах на покол. Виготовлення обкладинки для нотаріальних документів
Г. Упорядкування бухгалтерських документів Оправа бухгалтерських документів одного формату. Оправа бухгалтерських документів різних форматів в одній справі
Д. Складання номенклатури справ
Складання планів робіт по разробці номенклатури справ. Розробка схем номенклатур справ. Визначення наукової і практичної цінності документів з переглядом аркушів. Визначення наукової і практичної цінності документів без перегляду аркушів. Складання заголовків справ і документів. Складання статей номенклатури справ з підприємством. Індексування статей номенклатури справ. Оформлення номенклатури справ

Виготовлення виробів за замовленням

Підприємство "Кошик" пропонує Вам журнали (книги) обліку і реєстрації, що дозволяють належним чином організувати облік кадрів, а також упорядкувати роботу з кадровою і такою, що має відношення до трудової діяльності персоналу, документацією.
Додатково, ми пропонуємо виготовити для вас журнали, застосування яких оптимізує роботу з окремими видами інформації, дозволяє вести облік документів, аналіз і статистику. Їх застосування просто потрібне кадровикам, бухгалтерам, диспетчерам, лікарям та іншим категоріям фахівців.
Ми з повагою віднесемося до усіх ваших зауважень, коментарів і побажань за формою і змістом журналів обліку.
Якщо ви не знайшли потрібного Вам журналу - напишіть нам, можливо саме зараз він готується в друк! Також можете здійснити попереднє замовлення електронною поштою з вказівками граф і розділів необхідної книги або журналу.

Ми виготовляємо будь-які журнали обліку і книги обліку, в твердій і м'якій палітурці. Оскільки ми маємо власне виробництво журналів обліку, то ми виготовляємо журнали обліку як по формах, затверджених міністерствами і відомствами, так і розроблені або змінені Вашими фахівцями. Ми готові змінювати стандартні форми (рухати ширину граф, змінювати ширину рядків і так далі) журналів і книг обліку до тих пір, поки вони не будуть повністю Вас задовольняти.
Журнали (книги) обліку мають досить широке застосування в силових структурах, медичних установах, учбових закладах, будівельних організаціях і так далі. Журнали обліку використовуються для ведення кадрової діяльності, техніки безпеки і охорони праці, і многого-многого іншого.
Для отримання детальної інформації, розрахунку вартості замовлення або запрошення представника із зразками продукції дзвоните по наших телефонах вказаним на сайтіНадішліть нам своє замовлення за таким зразком або скачайте зразок

Організація, замовник
Назва, код ЕДРПОУ платника, його адреса
Адреса доставки (вид доставки)
Прізвище, імя отримувача
Телефон отримувача

Скопіюйте необхідний прайс, який підходить для вашого замовлення, зробіть із нього вибірку за назвами книг, формату та кількості сторінок.

Сформуйте замовлення відповідно до цього прайсу та надішліть нам для обробки замовлення.

№ з/п Найменування продукції Кількість аркушів Формат книги, бланку Замовлення
(кількість одиниць)
1


Додатково з питань виробництва: