ТОВАРИ, ПРОДУКЦІЯ, ЗРАЗКИКниги обліку

Книги обліку, та журнали реєстрації виробляються як на замовлення, так і згідно керівних документів, виходячи з потреб підприємств та організацій.
Оправа книг може здійснюватись також з бланків замовника
Виробництво книги в твердій обкладинці проводится в декілька етапів:
1. Встановлення вихідних параметрів замовлення відповідно керівних документів та законодавства України;
2. Набір, друк та формування блоків книг, журналів;
3. Виготовлення обкладинки;
4. З'єднання обкладинки з блоком, доведення до визначених стандартів;
5. Тисненя лицьової частини обкладинки.
На замовлення книги та журнали можуть бути без прошивки або прошиті.
Тверда обкладинка за звичай обклеюється бумвінілом. Це допомогає використовувати вироби довготривалий час. Разом з цим тверді обкладинки можуть бути допрацьовані іншими матеріалами, в залежності від замовлення.
М'яка обкладинка за звичай виробляється з хромерзу. Це не так допомогає використовувати книги довготривалий час, але цілком забезпечуе можливість використання в деякий період часу. Друкування блоків книг здійснюється офсетним друком, або на дублікаторі в залежності від тиражу та складності виготовлення. Папір при цьму використовується щільністю 60 г/м2 - 80 г/м2. При необхідності можна змінити щільність. Кількість листів в блоці книги встановлюється за потребою замовника.
Книги на індивідуальне замовлення виготовляются за окремим тарифом.

Бланки, листівки

Цифровий і офсетний друк бланків, листівок виконується в різних форматах.
Бланки використовуються як робочий матеріал для документообігу.
Листівки, використовуються як роздавальний матеріал. Інформація, яка міститься на листівки, може бути будь-яка, але основна функція, як і скрізь - реклама.
Виготовимо рекламні листівки формату А4, А5 і А6, на папері щільністю 60, 80, 100, 130г\м.кв

Залікові книжки, свідоцтва та посвідчення

Виготовлення посвідчень, свідоцтв, пропусків і інших різних офіційних документів здійснюється тільки під ваше замовлення. Внутрішні листи документа друкуються офсетного машиною (при малих тиражах - цифровий друк). Тверда палітурка виконується з картону ПКС 1,2 мм, 1,5 мм, 2 мм. Картон обклеюється бумвінілом.
Ви можете замовити золотисте і чи сріблясте тиснення. В якості м'якого плетіння можна використовувати хром-ерзац або дизайнерський папір. Вартість вашого замовлення буде залежати від кількості матеріалу і обсягу робіт.
Для отримання докладної інформації, розрахунку вартості замовлення телефонуйте за нашими телефонами вказаними на сайті

Напальчники

Легкий, комфортний помічник на роботі.
Архівісти, касири, бухгалтера, поліграфісти, лікарі, судді і юристи, ваші руки не втомляться від напруженої роботи, якщо ви скористаєтеся простим гумовим наперстком, створеним кращими умами для полегшення копіткої праці. Необхідна і незамінна новинка перетворить найнуднішу справу на задоволення і продуктивність зросте у декілька разів.
Зверніться в ПП " Кошик" і ви отримаєте реальну можливість оцінити усі переваги роботи з нашою новинкою на практиці.

Архівні коробки

Понад 10 років підприємство виготовляє архівні коробки архівним установам м. Чернігова і Чернігівської області і інших міст.
Для зберігання архівних документів підприємство пропонує архівні коробки двох зразків. Архівні коробки виготовляються з політурного картону товшиною 2,0-2,5 мм для документів формату А4 і А3.
Розміри коробок, які використовуються в архівних установах Чернігівської області: 39*29*16, 37*29*23. Для інших областей розміри узгоджуються з замовником.

Тверді і м'які обкладинки

На підприємстві Ви можете замовити виготовлення обкладинок і по готових шаблонах або по індивідуальному замовленню.
Тверді обкладинки виготовляється с картону щільністю 1,5-2,5 мм, це міцне покриття матеріалу. Обкладинка використовується для документів з тривалим терміном служби.
Тверда палітурка більш призначена для збереження листів документів в їх начальному вигляді довгий час.
Із зовнішнього боку картон обклеюється різними матеріалами: папір з необхідним друком і бумвінілом різних кольорів.
На обкладинку додатково можна наносити тиснення.

Блокноти, записні книжки

Друк і виготовлення блокнотів
Підприемство може виготовити замовлення якісних блокнотів. Можна виготовити блокноти різних форм і абсолютно різних форматів - А3, А4, А5, А6, А7.
Для виготовлення блоку блокнота використовують офсетний або крейдований папір щільністю до 80 г/м, для обкладинки - звичайний або дизайнерський картон різних кольорів, з різною фактурою поверхні і щільністю до 300 г/м. Сторінки внутрішнього блоку можуть бути в клітину, в лінійку, чистими або з написами і малюнками (логотипами, реквізитами і так далі).
Виготовлення блокнотів з різними видами кріплення : пружиною, скріпками, клейовим, брошуруванням або корінцевим кріпленням. Кількість листів у блокноті може бути будь-яким, але, як правило, не менше 30 і не більше 100. .

Похвальні листи та почесні грамоти

Бланк похвальної грамоти або листа виготовлений та роздрукований на крейдованому картоні щільністю 150-180 г/м2. Розмір бланка 210х297 мм. На бланці можливо надрукувати необхілний текст за допомогою стандартного принтера.
Бланк похвального листа розроблений відповідно Наказу МОН 11.12.2000 № 579 (в редакції наказу МОН від 17.03.2008 № 187) Положення про похвальнi листи "За високі досягнення у навчанні" та похвальні грамоти "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів"
Замовити бланк похвального листа можна за контактами, вказаними на сайті. Замовляйте бланк похвального листа з доставкою. Ви отримаєте Ваше замовлення в максимально короткий термін в будь-яке місто України.

Папки

Підприємство виготовляє папки архівні для нотаріусів, архівні бокси, архівні короби для тривалого зберігання документів. Вся наша продукція виробляється з якісного палітурного крафт картону завтовшки від 1,5 мм до 2,0 мм. Відмінною особливістю нашої продукції а саме архівних папок є конструкція архівної папки, виготовленого з цільнокроєного картону і відповідає всім правилам нотаріального діловодства.
Ми виробляємо архівні папки як стандартного розміру з внутрішнім клапаном для прошивки документів та формування справ (нарядів), постійного (архівного) зберігання.Надішліть нам своє замовлення за таким зразком або скачайте зразок

Організація, замовник
Назва, код ЕДРПОУ платника, його адреса
Адреса доставки (вид доставки)
Прізвище, імя отримувача
Телефон отримувача

Скопіюйте необхідний прайс, який підходить для вашого замовлення, зробіть із нього вибірку за назвами книг, формату та кількості сторінок.

Сформуйте замовлення відповідно до цього прайсу та надішліть нам для обробки замовлення.

№ з/п Найменування продукції Кількість аркушів Формат книги, бланку Замовлення
(кількість одиниць)
1


Додатково з питань виробництва: